מומחים לתיירות רפואית

טיפולים בחו"ל בליווי מלא

|

דיזנהאוז מדיקל

"דיזנהאוז-מדיקל", המתמחה בתחום תיירות המרפא, מזמינה אתכם לצאת עמה למהפך המושלם בטורקיה. החברה מציעה מענה הוליסטי ומקיף לטיפולי אסתיקה מגוונים; השתלות שיער, טיפולי שיניים, ניתוחים קוסמטיים ועוד. עם ידע וניסיון עשירים בעולמות הרפואה והתיירות, החברה מציעה חבילות אטרקטיביות ובטוחות שישאירו לכם רק לחייך למראה.

"דיזנהאוז-מדיקל" הוקמה בשנת 2019 במטרה להנגיש שירותי רפואה בטוחים ואיכותיים במחירים נוחים. על מנת שהלקוח יוכל לטוס בראש שקט ולהתמקד בתוצאות, החברה מציעה חבילות הכוללות את כל השירותים הנדרשים; החל מהטיסה, דרך המלון, ההעברות, הביטוחים וכלה בעיקר – הטיפולים הרפואיים. כל זאת, במתן דגש על תחושת הביטחון והביתיות שהלקוח מצפה להן בעודו נכנס לתהליך משנה חיים.

"דיזנהאוז-מדיקל" בולטת ביתרונותיה הייחודיים והמהותיים:

מהשיחה הראשונה ועד להנאה מהתוצאות הסופיות – ליווי צמוד בשפה העברית.
טיפול מקצועי מטעם טובי הסגל הרפואי בטורקיה, כולם דוברי אנגלית רהוטה.
ביטוח רפואי כנגד רשלנות רפואית מטעם האיגוד הבין לאומי Loyd’s London.
הטיפולים נערכים בבית החולים היהודי הוותיק באיסטנבול, משנת 1900, אשר מלבד היותו מקצועי, מאובזר ונקי – בין כותליו נמצא גם בית כנסת שתורם להרגשת הביתיות.
כפיפות לרגולציה המחמירה והקפדנית של בית חולים, בשונה מהליכים המבוצעים בקליניקות פרטיות.
לינה במלונות 4/5 כוכבים, הנמצאים בקרבת בית החולים.
טיסות סדירות עם Turkish Airelines.
חבילת הדגל של "דיזנהאוז-מדיקל" מתמקדת באסתטיקה כירורגית ואסתטיקה דנטלית, וכוללת שלל ניתוחים פלסטיים עם אפשרות להרכבת קומבינציה של מספר ניתוחים בנסיעה אחת.

למעשה, כל שנותר לכם לעשות הוא להודיע לחברים ובעבודה שאתם יוצאים לנופש בחו"ל, ולחזור לארץ במראה רענן ומחודש בתום החופשה הרפואית שלכם.