אחריות חברתית

כקבוצה ותיקה ומובילה במשק, אנו בדיזנהאוז רואים באחריות התאגידית שלנו ערך עליון. אנו מאמינים שהפעילות העסקית שלנו הינה מרכיב קטן במכלול גדול של העולם ולכן נותנים חשיבות רבה למעורבות החברתית והסביבתית שלנו בארץ ובעולם. כקבוצת תיירות אנו מנסים לבחור את פרויקטים האחריות חברתית שלנו עם הקשר לתיירות באופן שהידע, הניסון והיכולות העסקיות שלנו יגדילו את ההשפעה והחשיפה של הנושא. האמונה הזו מתורגמת למעורבות סביבתית וקהילתית הכוללת תרומות כספיות ושעות של התנדבות בתחומים המפורטים להלן:

קיימות סביבתית

דיזנהאוז גרופ שמה לה למטרה לקחת חלק אקטיבי בקידום מטרות וערכים של קיימות ושמירה על הסביבה. כחברת תיירות גדולה, אנו רואים בחיבור שלנו לטבע ולסביבה ערך עליון. משכך, זה היה אך טבעי לחבור לעמותת "אפריכאן" המקדמת מיזמים קהילתיים בצפון טנזניה.

כחברת תיירות גדולה, אנו יודעים כמה חשוב ללקוחותינו לראות את העולם כפי שהוא: טבעי, נקי וצלול. לכן בחרנו לחבור לעמותת 4ocean, אשר פועלת למען ניקוי פסולת הפלסטיק מהאוקיינוסים ודואגת לסביבה נקיה יותר.

הקהילה שלנו

כחברה מובילה בישראל, מלבד הרצון להיטיב עם הסביבה והעולם, "דיזנהאוז" רואה חשיבות רבה ומחויבות גם במתן תרומה לקהילה הישראלית. במסגרת זו החברה תומכת מזה שלוש שנים בעמותת "כנפיים – אומנות היא התשובה" – מרכז אומנויות רב תחומי – עמותה המאגדת יוצרים שחוו משברים נפשיים.