|

חטיבה עסקית

בחטיבה העסקית של דיזנהאוז, שירות הלקוחות הוא ערך עליון. במחלקה תוכלו לקבל את השירות הטוב, הזמין והמקצועי ביותר, מרגע הפניה ועד בחירת הכרטיסים המתאימים, הנסיעה עצמה והשיבה הביתה.

שירות לקוחות בדיזנהאוז הוא ערך עליון עבורנו. אנחנו מתחייבים לספק ללקוחותינו העסקיים שירות מקצועי, אמין ויעיל לכל אורך הדרך. אנו מלווים את הלקוח העסקי מהפנייה הראשונה להתקשרות, הגדרת איפיון וצרכי לקוח, התאמת סוכן אישי, ביצוע הזמנות ממגוון עשיר ואטרקטיבי של ספקים, מעקב בקרה ואנליזה קבועים על תיק הנסיעות, הצעות התייעלות, ליווי מו"מ מול ספקי תיירות, הטמעת travel policy אצל הלקוח ועוד.

בנוסף אנו שמים דגש על מתן שירות מקצועי הכולל יחס אישי עבור כל נוסע מתהליך ההזמנה, במהלך השהות בחו"ל ולאחר החזרה לארץ. זאת על מנת לאפשר לנוסע להיות יעיל ומרוכז במטרת נסיעתו העסקית.

לדיזנהאוז עשרות שנים של ניסיון במתן שירות ללקוחות עסקיים. עם היקף של אלפי לקוחות עסקיים, אנו משרתים גופים עסקיים מכל הסקטורים בתעשייה ובכל הגדלים ויודעים להתאים לכל לקוח את השירות המתאים ביותר עבורו.

השירותים שלנו

דיזנהאוז כאן בשבילך, כדי לספק פתרונות נסיעה מהירים ויעילים בכל עת שתצטרך.

טכנולוגיה מתקדמת

אנו שמים דגש על חדשנות ומתן פתרונות טכנולוגיים. דיזנהאוז נעזרת בטכנולוגיות העדכניות ביותר כדי להעניק ללקוחותינו העסקיים מגוון רחב ואטרקטיבי של מוצרי תיירות, על מנת לעקוב ולשלוט בתקציב הנסיעות ועל מנת לאפשר תהליך הזמנה מהיר ויעיל.

ניהול מלא של הוצאות הנסיעה באמצעות כלי נסיעות נגיש ויעיל – כלי זה מאפשר לאסוף מידע לגבי הנסיעה: לקראת, במהלך ולאחר הנסיעה, ולהסיק מסקנות כדי לקבל החלטות על בסיס מאגר מידע רלוונטי ומדויק. לכלי יש שני שימושים עיקריים: משמש ככלי המקדם הטמעת מדיניות בחברה וגם משמש כפלטפורמת ביטחון ואבטחה המאפשרת לעקוב אחר המתרחש בכל עת ולהגיב במקרים של משברים או מצוקה.

Trip Source – אפליקציה המציגה את מסלול הנסיעה המדויק ושולחת אותו ישירות לנייד של הנוסע. המסלול כולל פירוט של כרטיס הטיסה כולל מספר חבר מועדון הנוסע המתמיד, מידע על המושבים, שער העלייה למטוס, מספר טרמינל, משך הטיסה, סוג המטוס ואף מה תכלול הארוחה. האפליקציה מלווה את הנוסע בזמן הנסיעה, מעדכנת בזמן אמת על שינויים, עיקובים וחלופות.

כלים להבטחת המחיר המשתלם ביותר – שימוש בטכנולוגיות מובילות המבטיחות את המחיר הטוב ביותר עבור לקוחותינו, לרבות: סריקה רובוטית להבטחת האיכות של כרטיסים והזמנות, השוואת מחירים ורכישת כרטיסים במחיר נמוך יותר ביעדים שונים, מערכת המשלבת טיסות משתלמות של חברות לואו קוסט וכן מערכת אקסקלוסיבית הבודקת תעריפים נמוכים יותר לאחר רכישת הכרטיס ומאפשרת הוזלת מחירים.

שירות נסיעות גלובלי

החל משנת 2006 דיזנהאוז הינה הנציגה הבלעדית של קונגלומרט התיירות הבינלאומי – BCD Travelבאמצעות הרשת הגלובאלית שלנו, יש לנו אפשרות לפעול ביותר מ-109 מדינות מסביב לעולם עם צוות של יותר מ-11,000 אנשי מקצוע מנוסים, יצירתיים, מסורים ויכולים לתת מענה בכל נקודה בעולם. 

שמים את הנוסע במרכז

כחלק מהדאגה לביטחון ולבטיחות העובדים של לקוחותינו גם כשהם מעבר לים, אנו מציעים מערכת מעקב ותמיכה אקסקלוסיבית של ניהול אבטחה, הבוחנת ומנהלת סיכונים בינלאומיים כדי להגן על החברה שלכם ועל הנוסע גם בעתות משבר. מעבר לכך, אנו בדיזנהאוז מאמינים בשירות מקצועי לכל אחד ואחת מהנוסעים שלנו. על ידי שימוש במערכת פרופיל אישי אנו יכולים לשמור ולרכז את העדפות הטיול והמידע הרלוונטי של כל נוסע ונוסעת, כדי להבטיח חווית נסיעה איכותית ומותאמת אישית, כל פעם מחדש.

שירות 24/7

צוות הסוכנים של דיזנהאוז זמין 24/7.

החל מ-2020 דיזנהאוז מפעילה מוקד חירום מעבר לשעות העבודה אשר מאוייש בסוכני נסיעות מקצועיים של דיזנהאוז שזמין לתת מענה ופתור לכל בעיה.