חברת דיזנהאוז גרופ גאה להעניק חסות למשלחת מטעם עמותת 'אפריכאן' המקדמת מיזמים קהילתיים בצפון טנזניה. במסגרת החסות, דיזנהאוז תטיס את חברי העמותה שבמשלחת במהלך אוגוסט. המשלחת  תשהה באפריקה כחודש וחצי.

עמותת "אפריכאן" הוקמה בשנת 2021 על ידי קצינים משוחררים שטיילו בצפון טנזניה במהלך טיולם לאחר  הצבא, התאהבו בקסמו של הכפר מלינדי ותושביו וחזרו למחוז בשנית על מנת לפעול לשיפור המצב בו.

העמותה מעודדת אזרחים טנזנים ליצור שיפור בר-קיימא בתנאי חייהם הבסיסיים, על ידי פעילות ועבודה משותפת עם מתנדבים ישראלים

העמותה מתמחה ומתמקדת בשיפוץ בתי ספר ובבניית תשתיות מים ראויים לשתייה, בשותפות מלאה עם התושבים המקומיים.

במסגרת הפרויקטים שהעמותה מקדמת, חברי המשלחת משפצים בתי ספר, מקימים תשתיות מים ומקדמים פרויקטים בני-קיימא נוספים. בין היוזמות שקודמו פרויקט הזנה לתלמידי בית הספר תוך שימוש במערכת גז טבעית והכשרת גידולי שדה המשמשים גם הם לפרויקט ההזנה. כל זה כדי לשפר את איכות חייהם של הילדים במקום. תמיכת דיזנהאוז תאפשר לעמותה, הנתמכת רק על ידי תרומות ומתנדבים, להפנות את תקציב העמותה למימון הפרויקטים שהיא מובילה.

דיזנהאוז ו-4Ocean

כחברת תיירות גדולה, אנו יודעים כמה חשוב ללקוחותינו לראות את העולם כפי שהוא: טבעי, נקי וצלול. לכן בחרנו לחבור לעמותת 4ocean, אשר פועלת למען ניקוי פסולת הפלסטיק מהאוקיינוסים ודואגת לסביבה נקיה יותר.

4ocean מזוהה עם הצמידים שהיא מייצרת מהפלסטיק שהיא מנקה מחופי העולם. כל צמיד מממן מחזור של כחצי קילו פלסטיק שהוצא מהאוקיינוס. צמיד בודד מפחית את הזיהום, אלפי צמידים כאלה עושים שינוי. כחלק מתרומתנו, רכשנו מ-4ocean עשרות אלפי צמידים והענקנו אותם לכל לקוח שרכש דרכנו חופשה עם רכיב של ים.

אנו מאמינים שהניקיון של האוקיינוס מתחיל אצל כל אחד מאיתנו ושמנו לנו מטרה להעלות את המודעות לנושא בקרב התייר הישראלי.

4ocean

הידעתם? 

  • בין קליפורניה להוואי יש אי פלסטיק בגודל פי 30 משטח מדינת ישראל 
  • חוקרים מעריכים כי בכל דג שלישי באוקיינוס יש חלקיקי פלסטיק בגוף, חלקם דגי מאכל של בני אדם
  • הערכה היא כי עד שנת 2050 יהיו באוקיינוסים יותר חלקיקי פלסטיק מאשר דגים 
  • באוקיינוסים שלנו יש למעלה מ- 8,000,000 טון של פלסטיק! 
  • בכל דקה נזרק לאוקיינוס פלסטיק בכמות של משאית זבל מלאה